Już na wejściu zostaliśmy powitani przez naszych pracowników w oryginalnych strojach z lat 80. Wszyscy goście, którzy przyszli przebrani, zostali nagrodzeni wyjątkowymi gadżetami, takimi jak okulary w stylu "Debbie Harry" czy opaski do włosów w stylu "Madonny".

Koncert "The 80s Rebels"

Na scenie pojawił się zespół "The 80s Rebels", który zaprezentował nam największe przeboje tamtej dekady. Wszyscy bawiliśmy się w rytm muzyki, tańcząc do największych hitów, takich jak "Girls Just Want to Have Fun", "Take On Me" czy "Sweet Child O' Mine". Impreza trwała do samego rana, a nasze stopy były już prawie uziemione od ciągłego tańca.

Niespodzianki w postaci gier arcade

Oprócz wspaniałych przebojów z lat 80., na imprezie nie zabrakło także innych atrakcji. Przygotowaliśmy dla naszych gości niespodzianki w postaci klasycznych gier arcade, takich jak Pac-Man czy Tetris, które dodatkowo umiliły nam czas pomiędzy tańcami.

Strefa relaksu i menu w stylu lat 80.

W strefie relaksu można było zrelaksować się przy drinku, a także skosztować specjalnego menu przygotowanego na tę okazję. Na ścianach klubu wyświetlane były też kultowe filmy z lat 80., co jeszcze bardziej nas wprowadzało w klimat tamtych czasów.

Podsumowanie wydarzenia

Impreza w stylu lat 80. w klubie Strefa Relaksu to był naprawdę wyjątkowy wieczór. To był czas, w którym mogliśmy poczuć się jak bohaterowie kultowych filmów i przeżyć chwile niezapomniane. Dziękujemy wszystkim naszym gościom za przybycie oraz za to, że dzielili z nami tę niezapomnianą imprezę.

Komentarze