W piątkowy wieczór klub Strefa Relaksu zamienił się w prawdziwe królestwo kobiet. Na okoliczność Dnia Kobiet przygotowano wiele niespodzianek, aby celebrować kobiecość i dać naszym gościom niezapomniane wrażenia.

Już na wejściu każda kobieta została przywitana przez przystojnych kelnerów z kwiatami oraz kieliszkiem szampana. To był dopiero początek niezwykłych atrakcji, jakie czekały na nas w środku klubu.

Przez całą noc na scenie występowali wyjątkowi artyści, którzy zachwycili nas swoim talentem oraz wyjątkowym podejściem do muzyki. Rozpoczęliśmy od koncertu zespołu "Funky Beats", który wprowadził nas w dobry nastrój, a ich muzyka sprawiła, że nie mogliśmy usiedzieć na krzesłach. Następnie mieliśmy przyjemność posłuchać niesamowitego głosu wokalistki Niny, która zaśpiewała kilka znanych i lubianych utworów. Był to moment, w którym cały klub zaczął śpiewać razem z nią, tworząc wyjątkową atmosferę.

Ale to jeszcze nie wszystko. Na scenie pojawiła się również grupa tancerzy, którzy zaprezentowali nam swoje umiejętności taneczne w różnych stylach. Wśród tańców, które wykonali, znalazły się m.in. tango, samba czy też tzw. twerking, który wywołał ogromną radość wśród pań.

Niesamowite wspomnienia dla Pań

Oprócz wspaniałych artystów i muzyki, dla naszych gości przygotowaliśmy także strefę relaksu, w której można było odpocząć po tańcach oraz zrelaksować się przy pysznym drinku. W strefie relaksu znajdowały się wygodne fotele, a także niespodzianki w postaci kosmetyków i upominków od naszych sponsorów.

Na koniec wieczoru rozdaliśmy także wiele nagród wśród naszych gości. Były to m.in. vouchery na masaże, kolacje w wyjątkowych restauracjach, bilety na najbliższe koncerty w klubie oraz wiele innych upominków.

Zobacz zdjęcia z imprezy!

klubrelax wydarzenia dzien kobiet galeria zdjec 1
klubrelax wydarzenia dzien kobiet galeria zdjec 2
klubrelax wydarzenia dzien kobiet galeria zdjec 3
klubrelax wydarzenia dzien kobiet galeria zdjec 4
klubrelax wydarzenia dzien kobiet galeria zdjec 5
klubrelax wydarzenia dzien kobiet galeria zdjec 6
klubrelax wydarzenia dzien kobiet galeria zdjec 7
klubrelax wydarzenia dzien kobiet galeria zdjec 8

Komentarze