Wyniki konkursu publiczności Letniego Festiwalu Rocka

27 sierpnia odbył się ostatni, 6 koncert organizowany w ramach Letniego Festiwalu Rocka. Po zaprezentowaniu się wszystkich 18 zespołów ( Pod Prąd, Afternoon, The Flickers, Bao, Polandia, Grafen, Wyjście Awaryjne, Szachmat, Blackbird, Sis Nombre, Owilż, Flawless Red Guns, Mastermen, Noc Na Wycieraczce, now, Gentle Blow, The Sudden Entrance, Eder ), z niemal całego śląska ( Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Gliwice, Ruda Śląska, Zabrze, Pszczyna, Istebna), małopolski ( Trzebinia, Chrzanów) oraz jeden z woj. opolskiego (Praszka) jednogłośnie stwierdzamy, że za rok odbędzie się kolejna edycja. Każdy zespół biorący udział w LFR 2017 zaprezentował się publiczności w blisko godzinnym repertuarze. W sumie na scenie klubu zaprezentowało się 92 muzyków, których wysłuchało 590 odbiorców koncertów.

Podczas trwania całego festiwalu prowadzony był konkurs publiczności na najlepszą kapelę, głosowanie odbywało się na fanapage klubu „Relax”. Głosujący mieli realny wpływ na to jaki zespół zagra podczas urodzin zespołu Mandat z takimi zespołami jak: Załoga Andrzeja, Mandat, Farben Lehre (2 września) a jaki zaprezentuje się podczas IV ProRock Festiwalu w kwietniu.

Głosowanie trwało od rozpoczęcia festiwalu,23 lipca do 31 sierpnia.

Dokładnie o północy poznaliśmy zwycięzców, na pierwszym miejscu uplasował się zespół z Rudy Śląskiej „Flawless Red Guns” otrzymując 1460 głosów, zapewnia im to płatny koncert w kwietniu, natomiast na drugim miejscu znalazł się zespół z Gliwic „Blacbird” otrzymując 1009 głosów i to ich usłyszymy podczas koncertu 2 września.

Wszystkim zespołom gratulujemy wspaniałych koncertów 🙂