To już trzeci koncert w ramach Letniego Festiwalu Rocka

Letni Festiwal Rocka – 06.08.2017r. – godz. 18.00, Klub „Relax”

Opis zespołów

Zespół Wyjście Awaryjne (Trzebinia)

Wyjście Awaryjne, czyli co wyjdzie z połączenia lekkiego rockowego grania, skrzypiec i hip – hopu? Wyszedł szalony, niekonwencjonalny skład, łamiący stereotypy i gatunki. Grają w składzie: Andrzej „Endi” Kocot – wokal, Dominik Sęk – gitara, Wojtek Koziński – gitara, skrzypce, Bartek Smółka – bas, Michał Motyka – perkusja.

Zespół SzachMat (Jaworzno)

Jest to czteroosobowy skład, który powstał z inicjatywy Damiana i gitarzysty Artura w czerwcu 2013r. Początkowo na perkusji z wiaderek i na gitarze akustycznej grali covery (Green Day). 19 października wystąpili w Domu Kultury w Jeleniu grając pierwszy publiczny koncert. W październiku 2013 do zespołu dołączył Dominik. Postanowili wówczas tworzyć wyłącznie własne kompozycje. Teksty do piosenek były pisane przez Damiana i Artura w języku polskim. 6 czerwca odbył się ich drugi koncert w Domu Kultury w jeleniu zakończony dla nich wielkim sukcesem. 1 czerwca 2015 r. SzachMat zagrał na Elektrowni Jaworzno dla publiki liczącej 400 osób. Wraz z nastaniem wakacji do zespołu dołączył Szymon – gitara. Od tego czasu są aktywni na jaworznickiej scenie muzycznej: wielokrotnie zagrali w Jazz Club Jaworzno, dwukrotnie w hali MCKiS – koncert charytatywny dla domu dziecka i Motoserce Jaworzno przy oddawaniu krwi. Od 2017 r. współpracują z klubem rasta w Tychach. W 2016 r. nagrali swoją pierwszą płytę w profesjonalnym studio Marpart w Świętochłowicach pod okiem Marcina Papiora i Adama Kłosa.

Zespół Blackbird (Gliwice)

Zespół łączący cztery różne podejścia do tworzenia muzyki. Ich mocne brzmienie, choć melodyjne riffy doskonale odzwierciedlają ich własny muzyczny styl.

Facebook: https://www.facebook.com/KlubRelaxJaworzno/