6 koncert w ramach Letniego Festiwalu Rocka

 

Już w przyszłą niedziele odbędzie się kolejny koncert w ramach Letniego Festiwalu Rocka.
Wystąpią 4 kapele, poniżej krótka prezentacja

Zespół now (Pszczyna)
Powstał w 2016 r. Graja muzykę z elementami Indie -rocka i Post– rocka. Nie zamykając się na nowe brzmienia ciągle tworzą nowe kompozycje w coraz ciekawszych stylach. W marcu tego roku wydali pierwszą płytę EP.

Zespół Gentle Blow (Chrzanów)
Zespół łączący muzyków zafascynowanych klimatami alternatywnego rocka. Zwycięzca przeglądu Klang 2017.

The Sudden Entrance (Zabrze)
To grupa 5 osób, których połączyła chęć grania muzyki bezkompromisowej, jednocześnie nie pozbawionej melodyjności. TSE powstało w 2013 r. i od tego czasu zagrało kilkadziesiąt koncertów. W 2014 r. powstało pierwsze demo, a w roku 2017 zespół wydał swoją 3 utworową epke. Zespół tworzy wokalista Kamil Warczachowski, gitarzyści – Grzegorz May i Krzysztof Kaczor, basista Rafał Danowskim oraz perkusista Mariusz Badoń.

Zespół Eder (Chrzanów)
Eder to chrzanowska formacja, która powstała w 2011 roku. Zespół w swojej twórczości łączy klimaty polskiego rocka lat 80′ ze współczesną muzyką rozrywkową. Eder supportował m.in. takich artystów jak Perfect, Kortez, Lombard czy Organek oraz wystąpił z muzykami zespołu Sztywny Pal Azji.
Zespół ma na koncie wiele osiągnięć, m.in. jest zwycięzcą przeglądu Klang 2015, finalistą prestiżowego konkursu Life On Stage 2016, oraz otrzymał tytuł Zespołu Tygodnia portalu FabrykaZespolow.pl