Letni Festiwal Rocka przed nami! Wstęp bezpłatny!

 

19 zespołów z całej Polski zagra w pierwszej edycji Letniego Festiwalu Rocka organizowanego przez Orkiestrę Rozrywkową Miasta Jaworzna eM Band. Pierwszy koncert już 23 lipca w Klubie Relax.
W ciągu sześciu koncertowych niedziel publiczność usłyszy muzykę rockową połączoną z muzyką góralską, alternatywny rock, post rock i punk. W tle nie zabraknie też skrzypiec, elektroniki i elementów hip – hopu.
W ramach Letniego Festiwalu Rocka zorganizowany zostanie plebiscyt, w którym widzowie niedzielnych koncertów wyłonią najmocniejszą grupę, która wystąpi razem z weteranami sceny na 4. ProRock Festiwal 2018.
Podsumowanie Festiwalu odbędzie się 2 września podczas Koncertu Finałowego, w którym wystąpi Farben Lehre, a towarzyszyć mu będzie zespół Mandat i zwycięzca plebiscytu LFR
Wszystkie festiwalowe koncerty odbędą się w jaworznickim Kubie Relax.
HARMONOGRAM KONCERTÓW // KLUB RELAX // 18:00
23 LIPCA // POD PRĄD // AFTERNOON // THE FLICKERS
30 LIPCA // POLANDIA // DEKLARACJA // GRAFEN
06 SIERPNIA // WYJŚCIE AWARYJNE // SZACHMAT // BLACKBIRD
13 SIERPNIA // SIS NOMBRE // ODWILŻ // FLAWLESS RED GUNS
20 SIERPNIA // MASTER MEN // PAGANDA // NOC NA WYCIERACZCE
27 SIERPNIA // NOW // GENTLE BLOW // TSE The Sudden Entrance // EDER
02 WRZEŚNIA // KONCERT FINAŁOWY // FARBEN LEHRE // MANDAT // ZWYCIĘZCA PLEBISCYTU I INNI
BILETY
Koncerty w dniach 23 lipca -27 sierpnia są darmowe!
Wejściówki na Koncert Finałowy w cenie 30 PLN (przedsprzedaż), 35 PLN (w dniu koncertu) dostępne są wKlubie Relax (ul. Szczakowska 35, Jaworzno). Rezerwacji biletów na Koncert Finałowy można dokonać wysyłając e-mail z imieniem I nazwiskiem oraz ilością biletów na adres zespolmandat@gmail.com