Drugi koncert w ramach Letniego Festiwalu Rocka

Zespół Polandia (Istebna)

Zespół powstał w 2016 r. z inicjatywy nauczyciela muzyki Piotra Kohuta i Gustawa Szepke, którzy zaprosili do współpracy uczniów i absolwentów Gimnazjum w Istebnej. Grają muzykę góralską połączoną z rockiem i innymi gatunkami. W ich repertuarze znajdują się utwory autorskie. Skład zespołu: Judyta Czepczor – skrzypce, Łukasz Kukuczka – akordeon, Marek Krężelok – gitara basowa, Kacper Legierski – gitara, Gustaw Szepke – wokal, Piotr Kohut – perkusja, wokal.

Zespół Bao (Chrzanów)

Bao swą muzyczną mieszanką funku i rock and rolla dostarcza energii i emocji, która już od przeszło siedmiu lat dzieli się z publicznością na koncertach w całej Polsce. W czerwcu ubiegłego roku zespół wydał własnymi siłami debiutancki album „Fajerwerki”, który zawiera utwory inspirowane głównie życiem i przygodami członków zespołu. Artyści pochodzą z Chrzanowa oraz Jankowic, gdzie najchętniej tworzą.

Zespół Grafen (Jaworzno)

Grafen istnieje od 2015 roku. Zespół tworzą trzy osoby – Wojtek Wrona (bas), Bartek Palewicz (perkusja) i Kuba Palewicz (gitara, wokal). Chłopaki grają swoje autorskie numery z polskimi tekstami. Inspiracje grupy nie ograniczają się do żadnego gatunku muzycznego.

                                                                      
RELACJA ->