Kup Bilet

 

 

ZAPRASZAMY NA KONCERT ANKH W JAWORZNIE!

Ankh to kultowa kielecka grupa rockowa, która zaistniała na polskim rynku muzycznym w 1991 r..
Bazą twórczości zespołu jest rock progresywny, jednak muzycy czerpią z bogatego źródła muzyki improwizowanej, klasycznej, a także jazz rocka.
Pierwszym sukcesem grupy było zdobycie głównej nagrody na II Rock Festiwalu w Kielcach w lipcu 1993 roku. Miesiąc później zespół wystąpił na festiwalu w Jarocinie, na którym otrzymał niemal całą pulę nagród. Został też dwukrotnie laureatem Złotego Bączka, czyli nagrody publiczności festiwalu Przystanek Woodstock. Miało to miejsce w latach 1996 i 1997.
27 lutego 2008 roku zespół Ankh otrzymał nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.
Pod koniec marca 2018 roku, po dłuższej przerwie, ukazał się nowy album grupy pt. „Tu jest i tam jest”, na który składają się utwory zarejestrowane na przestrzeni lat 2004-2017.
Ankh ma na swoim koncie w sumie pięć albumów studyjnych, a także trzy koncertowe, w tym jeden nagrany w Rio de Janeiro

Zespół wystąpi w składzie:
Piotr Krzemiński – śpiew, gitara
Michał Pastuszka – gitara
Krzysztof Szmidt – bas
Joanna Chudyba – skrzypce
Jan Prościński – bębny

BILETY: przed dniem koncertu 30 zł, w dniu koncertu: 40 zł.
KUP BILET ONLINE: Kupbilecik.pl

_______________________________

 

„eM Band” Orkiestra Rozrywkowa Miasta Jaworzna zaprasza na barwną opowieść o najwybitniejszym piosenkarzu, jakim jest niewątpliwie Frank Sinatra. Muzyczna oprawa w postaci kilkunastu najsłynniejszych utworów Sinatry przeplatać się będzie z ciekawymi opowieściami a w tą niezwykłą podróż zabierze nas Ewa Barycka, która w czarujący sposób przedstawi historię, życiorys i dorobek artysty.
Przeboje przy akompaniamencie „eM Band”  zaśpiewa Marcin Jajkiewicz.
Koncert odbędzie się 29.09.2019r. o godz. 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie.
Bilety w cenie: 25 Zł do nabycia w Klubie Relax (ul. Szczakowska 35 / Jaworzno)  i na kupbilecik.pl

_______________________________

 

 

 

CLOSTERKELLER to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. „klimatycznego” rocka, okrzyknięty mianem kultowej formacji na polskiej scenie muzycznej, którego liderką jest Anja Orthodox – jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem i charyzmą. Muzyka grupy jest bardzo zróżnicowana; od chorych, zimnofalowych brzmień, poprzez flirt z ciężkim metalem, aż do nieco „zakręconego” pop-rocka, a mocne akcenty stanowią monumentalne gotyckie kompozycje. Ostatnie studyjne wydawnictwo zespołu zat. „VIRIDIAN” miało swoją premierę jesienią 2017 roku, jako dziesiąty album studyjny, którego wydawcą był Universal Music Polska. Materiał został zarejestrowany w studio „KULTOWE” Adama Toczko, który był jednocześnie jego producentem muzycznym. Płyta została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez fanów jak i media muzyczne. Album po premierze uplasował się na 7 pozycji listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, dodatkowo jako najwyżej notowana nowość na liście OLiS. Płyta została nominowana do nagrody Antyradia w kategorii album roku 2017, Anja Orthodox w kategorii wokalistka roku, a utwór zat.” Kolorowa Magdalena” nominowano w kategorii przebój roku. Obecnie zespół przygotowuje materiał na nowy, jedenasty album studyjny którego premiera przewidziana jest w 2020 roku.

BILETY W CENIE 35 PLN przedsprzedaż / 45 PLN w dniu koncertu.

DOSTĘPNE NA: Kupbilecik.pl i w Klubie Relax

 

____________________________

 

Pinokio na podstawie powieści Carla Collodiego,
Od ponad 100 lat historia podróży drewnianego pajaca, który ucieka od swojego ojca Dżeppetta i wpada w przeróżne tarapaty, wciąż inspiruje twórców i jest realizowana w teatrach na całym świecie.
Pinokio to opowieść o wejściu w świat dorosłych, nie znając do końca jego reguł a reguły te wiążą się z odpowiedzialnością za własne czyny, miłością, przyjaźnią i troską o najbliższych. Przygody drewnianego pajaca momentami nas bawią, momentami złoszczą to znowu wzruszają do łez.
Na końcu tej drogi zmusza nas to wszystko do odpowiedzenia na pytanie – czy warto być dobrym i uczciwym?
Magiczny świat podróży Pinokia powstał dzięki możliwościom jakie daje teatr formy. Ciekawe rozwiązania scenograficzne, niekonwencjonalne lalki, maski, teatr cieni i wizualizacje. Wspaniali aktorzy ożywiają ten świat i tworzą pełnokrwiste postaci. Nastrojowa muzyka w pełni oddaje klimat kolejnych przygód.

Zapraszamy do Klubu Relax 13 października 2019 r. o godz. 12.00.
Bilety w cenie: 20 zł i 70 zł rodzinny (dla 4 osób) do nabycia w Klubie Relax i na kupbilecik.pl.

____________________________

 

Muzyka „Żywiołaka” to wypadkowa takich gatunków muzycznych jak: folk, punk, rockmetal, akustyczne trans-techno czy drum`n`bass. Sięga ona również swymi zastosowaniami po elementy muzyki: dub, nawiązuje do hipnotyki chillout`u czy ambient`u, a oparta jest na brzmieniach zrekonstruowanych instrumentów dawnych, „wynalazków” techniki nowszej, oraz archaicznych i współczesnych technik wokalnych.

Głównym rdzeniem inspiracji dla „Żywiołaka” stała się „ludowa otoczka” nawiązująca do pogańskich wierzeń. Zespół „Żywiołak” jest nieprzypadkowym dziełem spotkania dwóch pasjonatów nurtów muzycznych definiowanych powszechnie jako: heavy-folk, hard-folk czy folkmetal. Robert Jaworski i Robert Wasilewski, zainteresowani folklorem, archeologią oraz zachęceni coraz łaskawszym medialnym spojrzeniem na kulturę rodzimą, postanowili jeszcze raz przywołać do życia stwory rodzimych legend i baśni – nieodłączne elementy słowiańskiej mitologii. Obecnie zespół gra w składzie: Robert Jaworski – fidel renesansowa, wokal, lira korbowa , Kamil Strzyżewski – gitara basowa, lutnia, Wiktoria Kwiatkowska – śpiew , Zuza Ciszewska – śpiew, skrzypce, Patrycja Wojkowska – perkusja, Szyszka Leśna – skrzypce ,wokal wspomagający.

Zapraszamy na koncert do Klubu Relax 19 października o godz. 19.00.

Bilety w cenie 35 w przedsprzedaży i 45 zł w dniu koncertu do nabycia w Klubie Relax i na kupbilecik.pl.

____________________________

 

BIELIZNA to zespół reprezentujący legendarną Trójmiejską Scenę Alternatywną, powstałą w latach 80. Wszystkie wydane przez Bieliznę płyty przypadły do gustu koneserom intelektualnego rock&rolla. Zespół porusza się po wszelkich odmianach rock&rolla, od ska po punk rocka. Jedną z ciekawszych płyt zespołu Bielizna jest „Obrazki z wystawki”, która w lekko psychodeliczny sposób ukazuje obraz współczesnej Polski. Liderem i frontmanem formacji jest wokalista Jarek Janiszewski, którego głos łączy w sobie zawodzenie psa Huckleberry i uwodzicielski tembr Toma Jonesa. Koncerty Bielizny okraszone są wstrząsającą narracją wokalisty.
Bilety w cenie 40 PLN w przedsprzedaży i 50 PLN w dniu koncertu dostępne w Klubie Relax i na www.kupbilecik.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *